• Contact

    vv Nieuw Woensel
    Atletieklaan 1
    5624 AZ  Eindhoven

  • Bestuur

    FunctieNaamE-mail
    VoorzitterWichard Wakelkampvoorzitter@nieuw-woensel.nl
    SecretarisHuub Coersensecretaris@nieuw-woensel.nl
    PenningmeesterJohn Brugelpenningmeester@nieuw-woensel.nl
    BestuurslidHenk Magendans
  • Technische Commissie

    FunctieNaamE-mail Telefoon
    Voorzitter ai Wichard Wakelkamp voorzitter@nieuw-woensel.nl
    Communicatie TC Patricia Cadier TC@nieuw-woensel.nl
    Administratie TC Paulien TCadmin@nieuw-woensel.nl
    Coördinator klein veld Mohammed Dahmazi CKV@nieuw-woensel.nl
    Coördinator groot veld Johan van de Kerkhof CGV@nieuw-woensel.nl
    Coördinator meiden Robbie van Melis
    Hoofdtrainer Jeugd Jerril Purperhart
    Opleidingen & Beleidsplan Michiel van Dijk Trainers@nieuw-woensel.nl
    Hoofd Voetbal Zaken Hans Driesen HJV@nieuw-woensel.nl 06-14179328
  • Tuchtzaken KNVB

    Functie Naam Email
    TuchtzakenNatasja PostTuchtzaken@nieuw-woensel.nl
  • Wedstrijdsecretariaat

    Functie Naam Email
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Bas Wijnands wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris JeugdWilma Wassink wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd Ad Geerings wedstrijdsecretarisjeugd@nieuw-woensel.nl
    Wedstrijdsecretaris Senioren John Brugel wedstrijdsecretarissenioren@nieuw-woensel.nl
  • Scheidsrechters Coördinatie

    Functie Naam Email
    Scheidsrechter coördinator Mart Bogers scheidsrechter@nieuw-woensel.nl
    Scheidsrechter coördinator Ad Geerings scheidsrechter@nieuw-woensel.nl
  • Kleding

    Functie Naam Email
    Bestellingen Ruud de Haard
    Administratie Ruud de Haard
  • Vrijwilligers

    Functie Naam Email
    Coördinator Anneke van Gaalen Vrijwilligers@nieuw-woensel.nl
  • Communicatie

    Functie Naam Email
    Instagram Pepe Wouters Socialmedia@nieuw-woensel.nl
    Nieuwsbrief Anneke van Gaalen communicatie@nieuw-woensel.nl
    Twitter Vacant
  • Activiteiten Commissie

    Functie Naam Email
    Commissie Lid Demi Sonnemans Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Laura Knol Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Ivan Roy Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Jesper Franc Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Thijs Heeren Activiteiten@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Pepijn Hageman Activiteiten@nieuw-woensel.nl
  • Kantine Commissie

    Functie Naam Email
    Coördinator John Brugel Penningmeester@nieuw-woensel.nl
  • Sponsor Commissie

    Functie Naam Email
    Coördinator John Brugel sponsor@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Dominique van Melis sponsor@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Henk Magendans sponsor@nieuw-woensel.nl
    Commissie Lid Rob van Gerwen sponsor@nieuw-woensel.nl