• Nieuw Woensel 9 zondag speeldag unknown

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 10:00SBC 8 - Nieuw Woensel 9Sportpark Schuttersheide
    4 okt. 14:30Nieuw Woensel 9 - SV Unitas'59 9Sportpark Eindhoven Noord
    11 okt. 10:00Pusphaira 4 - Nieuw Woensel 9Sportpark de Hondsheuvels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Nieuw Woensel 9 - RKSV Nuenen 103 - 2
    13 sep.Nieuw Woensel 9 - SBC 146 - 1
  • Poulestanden Nieuw Woensel 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit 93300233209
    2Nieuw Woensel 932018626
    3Wilhelmina Boys 931027613
    4SBC 143003225-230

    Poulestanden Nieuw Woensel 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pusphaira 411008173
    2EMK 511004223
    3Nieuw Woensel 911003213
    4Braakhuizen 710104401
    5Woenselse Boys 710104401
    6Acht 510102201
    7Nederwetten 410102201
    8RKGSV 310101101
    9Tongelre 510101101
    10RKSV Nuenen 10100123-10
    11SBC 8100124-20
    12SV Unitas'59 9100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Agricola, JulesTeamspeler
    Merhawi gebremedhin, MeadinTeamspeler
    Nijssen, MorrisTeamspeler
    Sanders, BartTeamspeler
    Schuwer, NielsTeamspeler
    Su, TonnyTeamspeler
    Vissers, ThiboTeamspeler
    Wakelkamp, CristianTeamspeler
    Wakelkamp, MarkTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vissers, HanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SBC 8

    VS

    Nieuw Woensel 9

    27 september 202010:00 uur
    Sportpark Schuttersheide veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Nieuw Woensel 9

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd