• Trainingstijden

  • Trainingsschema Kunstgras Kunstgras Grasveld   Grasveld   Grasveld  
    Veld   1a 1b 2a 2b 3a 3b 4a 4b 5a 5b
    Maandag                      
    18:00-19:10 JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO12-2 JO8-1 JO8-3 (Roulatietraining)    
        JO12-3 JO9-3 JO10-3 MO13-1            
    19:15-20:25 JO13-1 JO15-1 MO19-1 JO14-2 MO15-1 JO14-1        
                           
    20:30-21:30                    
                           
    Dinsdag                      
    18:00-19:10 JO11-1 JO11-2 JO12-1 JO10-1/4 JO8-2 Keepers        
        JO13-2       JO11-3   (Roulatietraining)    
    19:15-20:25 JO16-1 MO17-1 JO16-3 JO18-1 JO16-2 JO19-1        
                           
    20:30-21:30 NW2 NW9 NW8 NW1 O23 NW4        
                           
    Woensdag                    
    18:00-19:10 JO8-1 JO9-2 MO13-1 JO10-3 JO10-2 JO12-2        
        JO9-1 JO9-3   JO8-3   JO12-3        
    19:15-20:25 MO15-1 MO19-1 JO14-2 JO14-1 JO15-1 JO13-1     Frisbee Frisbee
                           
    20:30-21:30 NW7 NW3 VR1 VR2 NW6       Frisbee Frisbee
                           
    Donderdag                    
    18:00-19:10 JO11-1 JO11-2 JO11-3 JO12-1 JO10-1/4 JO13-2        
                           
    19:15-20:25 JO16-1 JO16-2 JO19-1 JO18-1 MO17-1 JO16-3     NW9 NW10
                           
    20:30-21:30 NW2 NW5 O23 NW1 NW8          
                           
    Vrijdag                      
    19:15-20:30   NW4                
                           
    Zaterdag                      
    10:00-11:00             Mini's      
                           
    Zondag                      
    11:00-12:30 NW4 VR1 NW1 NW2 NW10 NW6 NW8      
        *Voetbalschool bezet een kwart van veld 1b op de zondagen        
  • Slecht weer schema Kunstgras       Kunstgras      
    Veld   1a-1 1a-2 1b-1 1b-2 2a-1 2a-2 2b-1 2b-2
    Maandag                  
    18:00-19:10 JO8-1 JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO10-3 JO10-2 MO13-1 JO12-2
        (Roulatietraining)   JO8-3   JO12-3    
    19:15-20:25 JO13-1   JO15-1 JO14-1 MO19-1   JO14-2 MO15-1
                       
    20:30-21:30                
                       
    Dinsdag                  
    18:00-19:10 JO11-1 JO8-2 JO11-2 JO13-2 JO10-1/4 JO12-1 Keepers  
        (Roulatietraining)            
    19:15-20:25 JO16-1 JO16-2 MO17-1   JO16-3 JO19-1 JO18-1  
                       
    20:30-21:30 NW2   NW9 O23 NW8 NW4 NW1  
                       
    Woensdag                
    18:00-19:10 JO8-1 JO9-1 JO9-2 JO9-3 MO13-1 JO12-2 JO8-3 JO10-3
              JO10-2   JO12-3    
    19:15-20:25 MO15-1 JO14-2 MO19-1   JO15-1   JO14-1 JO13-1
                       
    20:30-21:30 NW7   NW3 NW6 VR1   VR2  
                       
    Donderdag                
    18:00-19:10 JO11-1   JO11-2 JO13-2 JO10-1/4 JO12-1 JO11-3 JO12-3
                       
    19:15-20:25 JO16-1 JO16-2 MO17-1 JO16-3 JO19-1 NW9 JO18-1 NW10
                       
    20:30-21:30 NW2   NW5 NW8 O23   NW1  
                       
    Vrijdag                  
    19:15-20:30   NW4            
                       
    Zaterdag                  
    10:00-11:00 Mini's              
                       
    Zondag                  
    11:00-12:30 NW4   VR1   NW1   NW2